Wilt u een occasion kopen of uw auto aan ons verkopen, dan bent u bij ons aan het juiste adres.

Wij hebben een ruime keuze aan diverse merken zoals Daihatsu, Fiat, Ford, Hyundai, Lexus, Mercedes en meer.

Daihatsu Sirion

2 1.3-16V Comfort | Electrische Ramen | ABS | Boordcomputer | Radio CD | Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |

Alles over deze personenauto

Over de Daihatsu Sirion

Kilometerstand 121.462 km nap logo
Bouwjaar 2005
Kleur zwart
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Benzine
Carrosserievorm Hatchback (5-drs)
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
APK geldig tot 24 december 2025
Onderhoudsboekje onbekend
BTW/Marge marge
Kenteken 57-SF-NK
Wegenbelasting € 88 tot € 97 per kwartaal

Optische staat: goed
Staat interieur: goed

Leuke, goed rijdende Daihatsu Sirion 2 met de sterke 1.3L motor. De auto verkeert in een goede conditie met enkele gebruikerssporen passend bij de leeftijd van de auto. Verder is de auto voorzien van diverse gemakken, waaronder: ABS, Electrische Ramen en centrale deurvergrendeling op afstandsbediening.

Deze auto wordt verkocht zonder garantie! De getoonde prijs betreft een meeneemprijs. 

Ons familiebedrijf Automobielbedrijf Th. Wenting b.v. is sinds 1970 al niet meer weg te denken uit Doetinchem en omstreken. Wij zijn het bedrijf waar u als klant niet alleen vakmanschap mag verwachten, maar ook een persoonlijke benadering. Heeft u een vraag, dan beantwoorden wij deze graag met een vers kopje koffie of thee.

Wij zorgen persoonlijk dat u als klant van A tot Z goed wordt geholpen. Om u de beste ervaring te geven en u optimaal tevreden te kunnen stellen, spannen wij ons als team volledig in.

Technisch

Aantal versnellingen 5
Vermogen 90 pk
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1298cc
Topsnelheid 170 km/h
Gewicht 915 kg
Trekgewicht 1.000 kg
Wielbasis 243 cm

Opties

Overige
buitenspiegels in carrosseriekleur Anti Blokkeer Systeem alarm klasse 1(startblokkering) centrale deurvergrendeling met afstandsbediening elektronische remkrachtverdeling hoofdsteunen voor en achter elektrische ramen voor en achter buitenspiegels elektrisch verstelbaar bumpers in carrosseriekleur bestuurdersairbag stuurbekrachtiging passagiersairbag zij airbag(s) voor

Milieu

EnergielabelB
Verbruik (snelweg) 4.8 liter per 100km
CO2 uitstoot 137 gram per kilometer

Afleverpakketten

meeneempakket (inbegrepen)

Het voertuig wordt schoon afgeleverd en zal gecontroleerd worden op technische onderdelen, zodat u direct veilig de weg op kunt met uw nieuwe aanwinst!

€ 0

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
theo wenting
Theo Wenting
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
(0314) 34 00 00
NL
Totaal € 2.895
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Totaal € 2.895

Wilt u weten wat uw auto waard is?

Wat is mijn auto waard

Heeft u een vraag over een occasion?
Bel ons (0314) 340 000

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Blijf zo op de hoogte van het nieuws en ontvang onze maandelijkse nieuwsbrief.