Wilt u een occasion kopen of uw auto aan ons verkopen, dan bent u bij ons aan het juiste adres.
Wij hebben een ruime keuze aan diverse merken zoals Daihatsu, Fiat, Ford, Hyundai, Lexus, Mercedes en meer.
Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Style | Automaat | In Nieuwstaat | Navigatie | Bluetooth | Airco | All-Season Banden | Zeer lage Kilometerstand |Bijzondere opties
- airco
- navigatiesysteem
Alles over deze personenauto
Over de Ford Fiesta

CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Fabrieksgarantie: 6 maanden
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Mooie uitgevoerde, In nieuwstaat verkerende Ford Fiesta 1.0 EcoBoost. De auto is afkomstig van de 1e particuliere eigenaar die zeer zorgzaam met de Ford is omgegaan. De Fiesta verkeert in absolute topstaat en is met zijn zeer lage en aantoonbare kilometerstand uniek te noemen in combinatie met de automatische transmissie! Verder is de Ford nog voorzien van diverse opties, waaronder: Navigatie, Airco, Bluetooth en nagenoeg nieuwe All-Season banden.
Deze auto wordt door ons aangeboden met 6 maanden en/of 10.000 Km Th Wenting Huisgarantie op de motor en versnellingsbak.
Uiteraard wordt de auto schoon afgeleverd i.c.m. een volledige technische inspectie.
Ons familiebedrijf Automobielbedrijf Th. Wenting b.v. is sinds 1970 al niet meer weg te denken uit Doetinchem en omstreken. Wij zijn het bedrijf waar u als klant niet alleen vakmanschap mag verwachten, maar ook een persoonlijke benadering. Heeft u een vraag, dan beantwoorden wij deze graag met een vers kopje koffie of thee.
Wij zorgen persoonlijk dat u als klant van A tot Z goed wordt geholpen. Om u de beste ervaring te geven en u optimaal tevreden te kunnen stellen, spannen wij ons als team volledig in.
Technisch
Opties
Milieu
Afleverpakketten
Basispakket (inbegrepen)
Auto wordt geleverd met een afleveringsbeurt conform onderhoudsschema, nieuwe APK, volledige poetsbeurt en € 20,00 brandstof. Uiteraard met garantie (6 maanden en/of 10.000 Km)